نرخ ارز، طلا و سکه

قیمت طلا و سکه
(تومان)
 • یک گرم طلای 18 عیار 91763
 • تمام سکه (طرح جدید) 899000
 • تمام سکه (طرح قدیم) 898000
 • نیم سکه 456000
 • ربع سکه 260000
قیمت ارز
(تومان)
 • دلار 3254
 • یورو 4070
 • پوند 5165
 • صد ین 2860
 • درهم امارات 891
 • لیر ترکیه 1460
ارز مبادله ای
(ریال)
 • 20 Arrow up
  دلار 26744
 • 136 Arrow up
  یورو 33229
 • 130 Arrow up
  پوند 42370
 • 94 Arrow up
  فرانک 27626
 • 165 Arrow up
  صد ین 23238
 • 5 Arrow up
  درهم امارات 7281
منابع دیگر:
 • عیارآنلاین
 • کمال مهر
 • صنعت بیمه
 • بانکداری الکترونیک
 • بینا
۹۳/۰۸/۲۰
۰۷:۰۳
منابع دیگر:
 • ابرار اقتصادی
 • دنیای اقتصاد
 • تفاهم
 • فارس
 • صنعت بیمه
 • اخبار بانک
 • بینا
 • پول‌پرس
 • بانکداری الکترونیک
 • ایستانیوز
 • ایرنا
 • فراسخن
۹۳/۰۸/۲۰
۰۷:۰۳

مدیرعامل بیمه آسیا: نظارت، نقاط ضربه‌پذیر سازمان را مشخص می‌کند

گروه بنگاه‌ها: نقاط ضربه‌پذیر سازمان از طریق حسابرسی، کنترل و نظارت مشخص می‌شود و باید برای این امر اهمیت خاصی در سازمان قائل شد. به گزارش روابط عمومی بیمه آسیا، دکتر ابراهیم کاردگر، نایب‌رئیس هیات‌مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا در گردهمایی مدیران و روسای شعب بیمه آسیا با اشاره به آمار بیمه مرکزی مبنی‌بر اینکه حدود 10 درصد از خسارت‌های پرداخت شده در صنعت بیمه واقعی نیست، گفت: با در نظر گرفتن این امر و میزان خسارت پرداختی بیمه آسیا طی سال گذشته، می‌توان پی برد که از طریق حسابرسی، کنترل و نظارت دقیق تا چه حد از اتلاف سرمایه‌های شرکت جلوگیری می‌شود. اگر ما 3 درصد در عدم پرداخت خسارت‌های من غیرحق موفق باشیم، رقم قابل‌توجهی خواهد شد.
مدیرعامل بیمه آسیا با مقایسه عملکرد بیمه آسیا در 6 ماه نخست سال 1393 با مدت مشابه سال قبل اظهار کرد: 44 درصد رشد تولید در 6 ماه نخست سال جاری فعالیت بیمه آسیا، ثمره تلاش و کار شبکه فروش، کارکنان و هیات‌مدیره شرکت بوده است.
دکتر کاردگر سهم رشته‌های آتش‌سوزی، باربری، بدنه اتومبیل و ثالث و سرنشین را در کل پرتفوی تولیدی بیمه آسیا در 6 ماه نخست امسال به ترتیب 24، 37، 25 و 37/7 درصد اعلام و بیان کرد: در رشته ثالث و سرنشین علاوه بر رشد در مبلغ حق بیمه دریافتی، شاهد رشد در تعداد بیمه‌نامه‌های صادره بوده‌ایم که نشان از اقبال مردم به بیمه آسیا است.
نایب‌رئیس هیات‌مدیره بیمه آسیا در ادامه تاکید کرد: تخفیف بیمه آسیا در بیمه شخص ثالث براساس مصوبات شورای‌عالی بیمه بوده و سیاست شرکت در این زمینه پیروی از تفاهم‌نامه منعقده در سندیکا مبنی‌بر عدم اعمال تخفیف اضافی در این رشته است.

۹۳/۰۸/۲۰
۰۰:۱۱

مدیرعامل بیمه ایران: مترو 500 میلیارد ریال خسارت گرفت

تهران - ایرنا - مدیرعامل بیمه ایران اعلام کرد: بزرگترین خسارت بیمه ای در تاریخ بیمه کشور به میزان 500 میلیارد ریال اخیرا به شرکت قطارهای شهری تهران و حومه (مترو)به دلیل آبگرفتگی سال 91 پرداخت شده است.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا، محمود امرالهی با بیان اینکه این شرکت در طرح های بزرگ اقتصادی همراه اقتصاد ملی بوده است و همچنان به همراهی خود ادامه می دهد، افزود:پرداخت این میزان خسارت (پنجاه میلیارد تومان) نمونه ای از این همکاری هاست.
گفتنی است، بارش باران بهاری باعث آبگرفتگی در ایستگاه مترو خیابان آزادی تهران در فروردین سال 91 شده بود.
کل خسارت مترو در آن زمان 80 میلیارد ریال برآورد شده بود که به دلیل فشارهای دولت قبل پرداخت نشد میزان خسارت مترو پس از دو سال با احتساب بدهی های معوق و طولانی شدن زمان بازپرداخت به مبلغ 500 میلیارد ریال افزایش یافت که در دولت یازدهم اقدامات لازم برای پرداخت آن انجام شد.
وی از برنامه ریزی گسترده برای بهتر شدن آینده بیمه ای و خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان خبر داد و اظهار داشت: این شرکت قرارداد همکاری با بنیاد شهید منعقد کرده تا بتواند به خانواده های معظم شاهد و جانبازان خدمت رسانی کند.
مدیرعامل شرکت بیمه ایران در ادامه افزایش کیفیت خدمات، توسعه فرهنگ بیمه و توسعه فرهنگ بیمه زندگی را از برنامه های اصلی این شرکت در دوره جدید اعلام کرد و گفت: ایجاد بستر مناسب اطلاع رسانی، گزارش گیری و آموزش کاربردی مهم است.
اقتصام(1)9141**1558

۹۳/۰۸/۱۹
۱۲:۵۶

نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس: بررسی قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مجلس

در جلسه دیروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی طرح "دایمی شدن قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی" مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار اقتصادی باشگاه خبرنگاران؛ در جلسه دیروز کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی طرح "دایمی شدن قانون بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی" مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در همین خصوص ابوذر ندیمی نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: در این جلسه گزارشی از کارگروه و دیگر مجامع از جمله پژوهشگاه و بیمه مرکزی و قوه قضاییه داشتیم و عملاً به تصویب جامع کمیسیون رسید.
وی افزود: البته طبق برنامه، جزئیات این طرح از هفته آتی مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.
نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص این طرح اذعان داشت: بر اساس گزارشی که ارائه شد، 6 محور اصلی در این طرح مورد بررسی است،از جمله اصلاحات از نظر زمان خسارت و پرداخت آن از جهت یوم الاداء به تفاوت نرخ دیه، از جهت کیفیت انتقال هزینه ها به نوع رانندگی از جهت میزان تخلفات، از جهت تخصیص منابع بین صندوق و بیمه شونده، بیمه گذار و انتظامی و بهداشت درمان وعلاوه بر این، مباحثی همچون نوآوری و پایش ها از نظر بر عهده گرفتن مسئولیت از طرف سایر عوامل مانند ایجاد خسارت در حوزه راه و ... مورد بررسی قرار گرفت.
ابوذر ندیمی اظهار داشت: در مجموع مباحثی این چنینی به صورت کلی نه جزیی، مورد بحث و بررسی قرار گرفت و طبق برنامه جزئیات به جلسات هفته آتی کمیسیون موکول شد.
نایب رئیس اول کمیسیون اقتصادی مجلس در خصوص حاضرین این جلسه گفت: پیش از این گزارش و نظرات کلیه مجامع در جلسات کارگروه  گرفته شد و در این جلسه هم با حضور آن ها پژوهش ها و گزارش های قوه قضاییه  و بانک مرکزی مورد بررسی قرار گرفت که مورد تفاهم کلیه حاضرین بود و بررسی جزییات به جلسه بعد موکول شد.
تحقیق و تفحص از سیستم بانکی تا یک الی دو هفته آتی
ندیمی در خصوص طرح تحقیق  و تفحص از سیستم بانکی کشورتصریح کرد: تاکنون در دستورکار جلسات کمیسیون قرار نگرفته است چرا که گزارش تحقی از بانک سرمایه به صحن علنی مجلس رفته و باید مورد بررسی قرار گیرد.
وی افزود: اما در خصوص تحقیق از کلیه بانک ها، با توجه به مکاتباتی که شده تا یک الی دو هفته آتی به رای گیری گذاشته خواهد شد.

۹۳/۰۸/۱۹
۱۲:۵۴

مدیرعامل بیمه ایران با حضور در غرفه خبرگزاری تسنیم خبر داد؛ ارائه تخفیف مازاد به بیمه نامه‌های شخص ثالث تخلف است/جرایم در انتظار شرکت‌های متخلف

خبرگزاری تسنیم: مدیرعامل بیمه ایران اقدام برخی از شرکت های بیمه مبنی بر ارائه تخفیف مازاد به بیمه نامه شخص ثالث را تخلف دانست و گفت: آموزش و پروش بالغ بر ۴۳۰ میلیارد تومان هنوز به بیمه ایران بدهکار است .

امرالهی مدیرعامل بیمه ایران با حضور در غرفه خبرگزاری تسنیم در بیستمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی تسنیم درباره اقدام برخی از شرکت های بیمه مبنی بر ارائه تخفیف مازاد به بیمه نامه های شخص ثالث، افزود: در شورای امور سندیکای بیمه گران در اینباره بحث هایی مطرح و قرار شد شرکت های بیمه این کار را انجام ندهند.
وی ادامه داد: ما بعنوان شرکت بیمه ایران اگر می خواستیم این کار را انجام دهیم بازار بسیار خوبی پیدا می کردیم ولی به دلیل اینکه شخص ثالث رشته ای زیان ده است دلیلی ندارد این تخفیف ها را بدهیم تا زیانمان بیشتر شود به همین خاطر توافق شد بیش از آنچه مقرر است تخفیف داده نشود.
مدیرعامل شرکت بیمه ایران اقدام برخی شرکت های بیمه مبنی بر ارائه تخفیف مازاد به بیمه شخص ثالث را تخلف دانست و گفت: جرایمی برای برخورد با این شرکت ها در شورای امور سندیکای بیمه گران در نظر گرفته و اقدامات مربوطه نیز آغاز شده است.
وی در بخش دیگری از این گفت‌وگو همچنین این را گفت که اموزش و پروش بالغ بر 430 میلیارد تومان هنوز به بیمه ایران بدهکار است و افزود: تعهدات خودمان را حتی دو ماه بعد از قراردادمان پرداخت می کردیم.
امرالهی با تاکید براینکه با تاسیس بیمه ایران صنعت بیمه ملی شد اظهار داشت: بعد از انقلاب و در جریان نفت کش ها و تحریم ها صنعت بیمه نقش بسیار خوبی را ایفا کرد.
وی با بیان اینکه نیمی از فعالیت های بیمه ای صنعت بیمه در بیمه ایران انجام می شود، افزود: پروژه های بزرگ، نفتی و گازی و پتروشیمی و ایرلاین ها عمدتاً توسط بیمه ایران بیمه شده است، این بیمه نقش راهبری را در صنعت بیمه برعهده دارد.
مدیرعامل بیمه ایران ضمن اشاره به عملکرد شش ماه گذشته این شرکت بیمه ای، گفت: طی شش ماهه نخست سال جاری بالغ بر 45 هزار میلیارد ریال فروش داشته ایم که نسبت به مدت مشابه سال قبل 28 درصد رشد داشته است. همچنین بیش از 23 هزار میلیارد ریال به بیش از 6 میلیون و 590 پرونده خسارت پرداخت کرده است.
امرالهی عمده خسارت پرداختی را در رشته های درمان و شخص ثالث عنوان کرد و افزود: بزرگترین قرار داد بیمه ای از سوی این شرکت با بنیاد شهید منعقد شده است، طبق این قرارداد خانواده های شهدا بیمه تکمیلی درمان دریافت خواهند کرد.
وی با بیان اینکه بزرگترین خسارت صنعت بیمه اخیراً به مبلغ 50 میلیارد تومان به شرکت بهره برداری مترو پرداخت شد، اظهار داشت: در سال 91 این توافق نامه با شرکت مترو بسته شده و هم اکنون نیز تعهدات به طور کامل پرداخت شده است.
مدیرعامل بیمه ایران از اجرایی شدن طرح پرداخت و دریافت الکترونیکی در 14 استان کشور خبر داد و با تاکید براینکه تا پایان سال تمام استان ها به این سیستم مجهز خواهند شد، گفت: همچنین فروش بیمه جامع زندگی (مان) در تهران آغاز شده است.

۹۳/۰۸/۱۹
۱۶:۴۰

آرامی مطرح کرد: فرهنگ بیمه در جامعه نهادینه نشده است

بندرعباس - خبرگزاری مهر: نماینده مردم حوزه انتخابیه بندرعباس در مجلس تصریح کرد: شرکت های بیمه در استان هرمزگان باید تلاش بیشتری برای حضور در جامعه و میان مردم داشته باشند و با ارائه آموزش های مناسب مردم را بیشتر از گذشته با این صنعت آشنا کنند.

منصور آرامی در گفتگو با خبرنگار مهر، جایگاه صنعت بیمه در دنیای اقتصاد، صنعت، حمل و نقل و سایر حوزه ها مهم دانست و بیان داشت: اگر نگاهی گذرا به عوامل رشد اقتصادی و صنعتی کشورهای توسعه یافته بیاندازیم نقش صنعت بیمه در آن کاملا مشهود است.
وی عنوان کرد: جلوگیری از خسارتهای احتمالی که پیش بینی آن ممکن نیست و موجب می شود تا صنایع بزرگ و کوچک و تجارتهای نوپا را از پیشرفت بازدارد با فعالیت صنعت بیمه می تواند از بروز خسارتهای هنگفت مالی جلوگیری کرد و با آرامشی بیشتر به سمت آینده حرکت کرد.
آرامی تصریح کرد: استان هرمزگان یک استان صنعتی، تجاری و اقتصادی است از این رو لزوم حضور فعال صنعت بیمه در این استان بیشتر از گذشته احساس می شود.
وی ابرازداشت: اگر مدیران صنایع و تجار و بازرگانان به سمت بیمه کردن محصولات و کسب و کار خود بروند آرامش بیشتر در حوزه کاری همراه با موفقیت خواهند داشت.
وی با ابراز گلایه از عدم آشنایی مردم با فرهنگ بیمه بیان داشت: علیرغم وجود شرکتهای بیمه ای دولتی و خصوصی در کشور هنوز فرهنگ بیمه در جامعه نهادینه نشده است و این امر نیازمند اطلاع رسانی صحیح و آموزش مردم استد.
نماینده مردم حوزه انتخابیه بندرعباس در مجلس تصریح کرد: شرکت های بیمه در استان هرمزگان باید تلاش بیشتری برای حضور در جامعه و میان مردم داشته باشند و با ارائه آموزش های مناسب مردم را بیشتر از گذشته با این صنعت آشنا کنند.
وی عنوان کرد: عدم آشنائیت و بی اعتمادی موجب شده تا در حوادثی همچون زلزله شاهد خسارتهای مالی زیادی به مردم باشیم که در بسیاری از مواقع قادر به بازسازی منازل خود ندارند و متضرر می شوند. اگر به سمت شرکتهای بیمه ای بروند کمتر دچار خسارتهای مالی خواهند شد.
آرامی عنوان کرد: نکته بارز و مهمی که در بیمه معلم وجود دارد، مشتری محوری و تکریم مشتری توسط این شرکت است که به عینه در رفتار سازمانی مجموعه کارکنان و
مدیران بیمه معلم استان هرمزگان دیده می شود.
وی ادامه داد: بیمه معلم با توجه به جامعه هدفی که برای خود در نظر گرفته جزء شرکت های موفق های در عرصه صنعت بیمه کشور محسوب می شود.
نماینده مردم بندرعباس، قشم، بندرخمیر، حاجی آباد و ابوموسی در مجلس با بیان اینکه در مجموع صنعت بیمه کشور از جایگاه مناسبی برخوردار نیست، افزود: در کنار رشد و توسعه کشور در زمینه های مختلف همچون توسعه اقتصادی و ارتقا رفاه عمومی، جایگاه صنعت بیمه نیز باید ارتقا بیشتری پیدا کند.
آرامی خاطرنشان کرد: اما شرکت بیمه معلم به عنوان یک کارگزار عرصه بیمه در افزایش رفاه عمومی و اجتماعی نقش خوبی ایفا کرده است.
وی به دغدغه نمایندگان مجلس در زمینه بهبود جایگاه صنعت بیمه اشاره کرد و بیان داشت: در این زمینه نمایندگان مجلس آمادگی دارد تا تعامل خوبی با دولت و بخش خصوصی در زمینه بیمه داشته و در صورت نیاز به قانون گذاری و اصلاح قوانین همکاری لازم را داشته باشند.

۹۳/۰۸/۱۹
۱۲:۰۰

مدیرعامل بیمه ایران : پرداخت بزرگترین خسارت در تاریخ بیمه کشور

تهران / واحد مرکزی خبر/ اقتصادی 1393/08/19
رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت سهامی بیمه ایران به مناسبت 15 ابان - هشتادمین سال تاسیس این شرکت - اعلام کرد : بزرگترین خسارت بیمه ای در تاریخ بیمه کشور به میزان 500 میلیارد ریال اخیرا به شرکت قطارهای شهری تهران و حومه (مترو) پرداخت شده است.
محمود امرالهی امروز در گفتگو با رادیو اقتصاد گفت : این شرکت در طرح های بزرگ اقتصادی همراه اقتصاد ملی بوده است و همچنان به همراهی خود ادامه می دهد و تجارب ارزشمندی از این همراهی و همکاری در تاریخ اقتصادی کشور به ویژه در دوران دفاع مقدس و دوران تحریم های اقتصادی بیگانگان دارد که جبران این میزان خسارت ( پنجاه میلیارد تومان) ، نمونه ای از این همکاری هاست.
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بیمه ایران به مناسبت 15 آبان سالروزتاسیس این شرکت در سال 1314 همچنین از برنامه ریزی گسترده برای بهتر شدن آینده بیمه ای و خدمات رسانی مطلوب تر به شهروندان خبر داد.
امراللهی با بیان اینکه 15 آبان سالروز تاسیس این شرکت یادآور یک روز عظیم برای ملت ایران است ، افزود : قدردان همه کسانی هستیم که در این رسزمین برای رشد و تعالی صنعت بیمه و خدمت به مردم تلاش کرده اند و بیمه ایران امروز هم در کنار 29 شرکت بیمه غیر دولتی حضور سرافرازانه در بازار بیمه دارد و سهم ان به حدود 50 درصد می رسد که افزایش خواهیم داد.
وی همچنین از امضای قرارداد همکاری با بنیاد شهید به عنوان بزگترین قرارداد خبرداد و گفت‌ : خدمت به خانواده های معظم شاهد و جانبازان را با توان بیشتری ادامه خواهیم داد.
مدیر عامل شرکت بیمه ایران در ادامه ، ‌افزایش کیفیت خدمات ،توسعه فرهنگ بیمه و توسعه فرهنگ بیمه زندگی را از برنامه های اصلی این شرکت در دوره جدید اعلام کرد و گفت : ایجاد بستر مناسب اطلاع رسانی، گزارش گیری وآموزش کاربردی مهم است.
امرالهی افزود :‌ باید با برنامه ریزی دقیق، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه کنیم و توانمندی های خود را دراین زمینه افزایش دهیم تا به موفقیت پایدار دست پیدا کنیم.

۹۳/۰۸/۱۹
۱۱:۳۸

اخباری از صنعت بیمه ایران ورود دو شرکت بیمه انگلیسی به بازار بیمه ایران پیش در آمد لغو تحریم ها

به تازگی دو شرکت سرمایه گذاری بیمه از کشور انگلیس به صنعت بیمه ایران ورود کرده و همچون سایر شرکت های بیمه ای اقدام به فعالیت در داخل کشور می نمایند.

 در چند ماه اخیر شایعات گوناگونی پیرامون صنعت بیمه ایران شنیده می شود که با واکنش های متعدد بازار سهام روبرو شده و چشم انداز مثبتی از این صنعت را به فعالان بازار سرمایه نشان داده است .
به گزارش خبرنگار بورس نیوز، به تازگی دو شرکت بیمه ای از کشور انگلیس به صنعت بیمه ایران ورود کرده و همچون سایر شرکت های بیمه ای اقدام به فعالیت در داخل کشور می نمایند که نوید رشد این صنعت با برچیده شدن تحریم ها می دهد .
ورود دو سرمایه گذار خارجی در صنعت بیمه ایران
با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید، امیدواری های تازه ای در اقشار مختلف جامعه در راستای بهبود معیشت زندگی بوجود آمد که پس از گذشت بیش از یکسال ثمره آن قابل محسوس می باشد که منجر به پیشرفت مذاکرات گروه هسته ای 1+5 و همچنین افزایش مراودات سیاسی و اقتصادی ایران با سایر کشورهای دیگر دنیا می باشد.
بر اساس این گزارش، شنیده ها حاکیست به تازگی دو شرکت سرمایه گذاری بیمه از کشور انگلیس به صنعت بیمه ایران ورود کرده و همچون سایر شرکت های بیمه ای اقدام به فعالیت در داخل کشور می نمایند که این امر با توجه به خدمات و کیفیت بیمه شرکت های خارجی منجر به ایجاد رقابت میان سایر شرکت های بیمه ای داخل کشور می گردد.
زمین بیمه دانا در حال پیگیری است
اما در ادامه و بررسی شایعات بازار به سراغ شرکت بیمه دانا رفتیم . در سال 1367 نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با تخلیه تعدادی لاشه تانک و همچنین ساخت سه بلوک خانه سازمانی در زمین لویزان اقدام به تصرف زمین متعلق به بیمه دانا کرد که پس از مدتی بیمه دانا نسبت بهتصرف ارتش در زمین لویزان تحت  مالکیت این شرکت واکنش نشان داد و برای بازپس گیری زمین مذکور اقدام به پیگیری از سوی مقامات ارشد کشور نمود که به تازگی مباحثی مبنی بر آزاد شدن این زمین از تصرف ارتش عنوان شده است اما با پیگیری های به عمل آمده مشخص شد که تاکنون به صورت رسمی زمین لویزان در اختیار بیمه دانا قرار نگرفته است و ماجرای تصرف زمین همچنان در کش و قوس خود قرار دارد و شایعاتی مبنی بر ثبت سند زمین لویزان به نام شرکت بیمه دانا واقعیت ندارد.
بازگشت به ابتدای صفحه ارسال به دوستان نسخه چاپی

۹۳/۰۸/۱۹
۰۸:۳۱

پرداخت بالاترین سود سرمایه گذاری توسط بیمه ملت

بالاترین نرخ سود سرمایه گذاری در بیمه های زندگی در صنعت بیمه، به بیمه گذاران بیمه ملت ارائه شد.

خبر اقتصادی - به گزارش روابط عمومی بیمه ملت، در راستای اجرای آیین نامه 68 بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، پرداخت سود مشارکت در منافع بیمه گذاران بیمه های زندگی به صورت قطعی در سال مالی 92، بر مبنای نرخ 30.75 درصد که بالاترین نرخ سود در صنعت بیمه می‌باشد در شرکت بیمه ملت،مورد تصویب قرار گرفت و در تاریخ 1393/01/01 به اندوخته بیمه گذاران اضافه گردید. 
بر اساس این گزارش، بیمه گذاران محترم دارنده بیمه نامه های زندگی و سرمایه گذاری، سپرده زندگی، زندگی و بازخرید سنوات و تحصیل فرزندان از سود مشارکت در منافع برخوردار خواهند شد.

۹۳/۰۸/۱۹
۰۹:۵۲

سهم مغفول مردم از دولت الکترونیک

eban09، فناپ، خدمات انفورماتیک

۹۳/۰۸/۲۰
۰۶:۴۸
۹۳/۰۸/۲۰
۰۶:۲۰
۹۳/۰۸/۲۰
۰۶:۲۳

آب و هوا

بیمه سامان

۹۳/۰۸/۲۰
۰۷:۰۳